Paragraphs Bootstrap Carousel (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Fields
el: Πεδία

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Interval
el: Περίοδος

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
