Paragraphs Bootstrap Carousel (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Link
jv: Tautan

en: Fields
jv: Field

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image style
jv: Gagrag gambar
