Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
