Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Upload image
ru: Загрузка изображения

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Confirm Deletion
ru: Подтвердите Удаление

en: Image Settings
ru: Настройки изображения

en: Add Group
ru: Добавить Группу

en: Delete Group
ru: Удалить Группу

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: The changes were successfully saved.
ru: Изменения успешно сохранены.

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Saved the %label Paragraphs type.
ru: Тип параграфа "%label" сохранён.

en: The %label Paragraphs type was not saved.
ru: Тип параграфа "%label" не был сохранён.

en: Edit %title paragraph type
ru: Редактировать тип параграфа "%title"

en: Add :title
ru: Добавить :title
