Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Upload image
uk: Відвантажити зображення

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Add group
uk: Додати групу

en: Confirm Deletion
uk: Підтвердіть видалення

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: Add Group
uk: Додати групу

en: Delete Group
uk: Вилучити групу

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your image.
uk: Якщо прямого доступу до сервера з файлом немає, використовуйте це поле щоб відвантажити зображення.

en: No values were changed.
uk: Жодних значень не змінилося.

en: Paragraphs
uk: Абзаци
