Paragraphs Browser (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Save changes
bg: Запази промените
