Paragraphs Browser (8.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka
