Paragraphs Browser (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Groups
nl: Groepen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Browse
nl: Bladeren

en: Map
nl: Landkaart

en: Confirm Deletion
nl: Verwijdering bevestigen

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Delete Group
nl: Groep verwijderen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: The changes were successfully saved.
nl: De wijzigingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
