Paragraphs Browser (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Map
be: Мапа

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
