Paragraphs Browser (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Groups
it: Gruppi

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Upload image
it: Upload immagine

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Add group
it: Aggiungi gruppo

en: Browse
it: Naviga

en: Map
it: Mappa

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Paragraphs
it: Paragrafi
