Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Save changes
bs: Snimi promjene
