Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Groups
fr: Groupes

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Upload image
fr: Transferer une image

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Add group
fr: Ajouter un groupe

en: Browse
fr: Parcourir

en: Map
fr: Carte

en: Confirm Deletion
fr: Confirmer la suppression

en: Image Settings
fr: Réglages de l'image

en: Add Group
fr: Ajouter un groupe

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: The changes were successfully saved.
fr: Les changements ont été enregistrés avec succès.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your image.
fr: Si vous n'avez pas d'accès direct aux fichiers du serveur, utilisez ce champ pour transférer votre image.

en: No values were changed.
fr: Aucune valeur n'a été changée.
