Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
