Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Weight
am: ክብደት

en: Default
am: ነባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
