Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Contact
bs: Kontakt

en: Block
bs: Blok

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Node Reference
bs: Node referenciranje
