Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: On
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Contact
cs: Kontakt

en: Block
cs: Blok

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: By
cs: Od

en: Navigation
cs: Navigace

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Fixed
cs: Pevná

en: Tabs
cs: Záložky

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Grid
cs: Mřížka

en: Local
cs: Místní

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Block Content
cs: Obsah bloku

en: Alert
cs: Upozornění
