Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Block
ht: Blòk

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
