Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Views
jv: View

en: Contact
jv: Kontak

en: Block
jv: Blok

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Slide
jv: Geser

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal
