Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Block
ku: بلۆک

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
