Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: On
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Views
lt: Vaizdai

en: Section
lt: Sekcija

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: By
lt: Sukūrė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Simple
lt: Paprastas

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Cover
lt: Viršelis

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės
