Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: On
mr: वर

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Contact
mr: संपर्क

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
