Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: On
ne: माथि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Block
ne: ब्लक

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
