Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Contact
sl: Kontakt

en: Block
sl: Blok

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
