Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Contact
sq: Kontakti

en: Block
sq: Bllokuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Vertical Tabs
sq: Skedat vertikale
