Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
