Paragraphs Bundles (1.0.12) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Scroll
ug: سىيرىلما

en: No Repeat
ug: تەكرارلانمىسۇن

en: Background Attachment
ug: تەگلىك قوشۇلمىسى
