Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: On
da: Tilsluttet

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Default
da: Standard

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Icon
da: Ikon

en: Section
da: Sektion

en: Contact
da: Kontakt

en: Block
da: Blok

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: By
da: Af

en: Border
da: Ramme

en: Repeat
da: Gentag

en: Fixed
da: Fast

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Tabs
da: Faner

en: Webform
da: Webformular

en: Default value
da: Standardværdi

en: Simple
da: Simpel

en: Node Reference
da: Indholdsreference

en: Grid
da: Gitter

en: Sections
da: Sektioner

en: Local
da: Lokal

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Main Content
da: Hoved-indhold

en: Vertical Tabs
da: Vertikale faneblade

en: Arrows
da: Pile

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Block Content
da: Blokindhold

en: Views Block
da: Views blok

en: Alert
da: Advarsel

en: Close message
da: Luk-besked
