Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: On
he: פעיל

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Icon
he: סמל

en: Views
he: היבטים

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Block
he: בלוק

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: By
he: מאת

en: Navigation
he: ניווט

en: Repeat
he: חזור

en: Fixed
he: קבוע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Tabs
he: לשוניות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Simple
he: פשוט

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Grid
he: רשת

en: Local
he: מקומי

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Views Block
he: בלוק של Views

en: Alert
he: אתרעה
