Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Left
hy: Ձախ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Vertical Tabs
hy: Ուղղահայաց թաբեր
