Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Block
km: ប្លុក

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Vertical Tabs
km: ផ្ទាំង​បញ្ឈរ
