Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Border
kn: ಅಂಚು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Shadow
kn: ನೆರಳು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Cover
kn: ಕೋವರ್

en: Arrows
kn: ಬಾಣಗಳು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: 100%
kn: ೧೦೦%
