Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: px
mn: пиксел

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Block
mn: Хавтан

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
