Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: On
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Views
oc: Vistas

en: Section
oc: Seccion

en: Contact
oc: Contacte

en: Block
oc: Blòt

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: By
oc: Per

en: Border
oc: Bordadura

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Repeat
oc: Repetir

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Fixed
oc: Fixe

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Tabs
oc: Onglets

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Border Color
oc: Color de bordadura

en: Grid
oc: Grasilha

en: Local
oc: Locale

en: Vertical Tabs
oc: Onglets verticals
