Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Block Content
sr: Садржај блока
