Paragraphs Bundles (1.0.13) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: On
th: เปิด

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Views
th: ดู

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Off
th: ปิด

en: Navigation
th: นำทาง

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Vertical Tabs
th: แท็บแนวตั้ง

en: Block Content
th: เนื้อหาของบล็อก

en: Alert
th: แจ้งเตือน
