Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: On
be: На

en: all
be: усе(ё)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Contact
be: Кантакт

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Grid
be: Сетка

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы

en: Block Content
be: Змесціва блоку

en: Rotate
be: Павярнуць
