Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: all
eu: denak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Border
eu: Ertza

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Simple
eu: Sinplea

en: Grid
eu: Sareta

en: Local
eu: Lokala

en: Vertical Tabs
eu: Fitxa bertikalak

en: Alert
eu: Alerta

en: Rotate
eu: Biratu

en: One Column
eu: Zutabe bakarra
