Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: On
fi: Käytössä

en: all
fi: kaikki

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: Views
fi: Näkymät

en: Section
fi: Osio

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Border
fi: Raja

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Repeat
fi: Toisto

en: Padding
fi: Täyte

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Node Reference
fi: Solmuviittaus

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Sections
fi: Osiot

en: Local
fi: Paikallinen

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Cover
fi: Kansi

en: Vertical Tabs
fi: Pystyvälilehdet

en: Block Content
fi: Lohkon sisältö

en: Views Block
fi: Näkymälohko

en: Alert
fi: Varoitus

en: Rotate
fi: Kieritä
