Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: None
fy: Gjin

en: Contact
fy: Kontakt

en: Navigation
fy: Navigaasje
