Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: On
is: Virkjað

en: all
is: allt

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Top
is: Toppur

en: Icon
is: Táknmynd

en: Views
is: Gagnasýn

en: Contact
is: Tengiliður

en: Block
is: Blokk

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Tabs
is: Flipar

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Grid
is: Grind
