Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: all
my: အားလုံး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်
