Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
