Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Block
ps: غونډ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Grid
ps: ځاليز

en: Alert
ps: خبراوى
