Paragraphs Bundles (1.0.14) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
