Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Contact
ast: Contautu

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Navigation
ast: Navegación

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
