Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Views
az: Görünüşlər

en: Contact
az: Kontakt

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: By
az: Tərəfindən

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Fixed
az: Sabit

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Grid
az: Cədvəl

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar

en: Views Block
az: Görünüş Bloku

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Rotate
az: Fırladın

en: Close message
az: Mesajı bağlayın
