Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Contact
bg: Контакт

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Navigation
bg: Навигация

en: Clear
bg: Изчисти

en: Right
bg: Дясно
