Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Left
bo: གཡོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ
