Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Clear
cy: Clir

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
