Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
